Ga naar inhoud
Kruimelpad:

Alle locaties

Onder de adresgegevens zie je welke diensten op deze locatie worden aangeboden. Staat de dienst er niet bij, neem dan contact met ons op.

Hoofdlocaties

Drechterwaard 102 A
1824 DX Alkmaar
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
alkmaar@ggmd.nl
Maatschappelijke dienstverlening
Geestelijke gezondheidszorg
Trainingen & cursussen
Ambulante woonbegeleiding
Opvoedondersteuning

Overschiestraat 59
1062 XD Amsterdam
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
amsterdam@ggmd.nl
Maatschappelijke dienstverlening
Geestelijke gezondheidszorg
Trainingen & cursussen
Ambulante woonbegeleiding
Opvoedondersteuning

Kanaalstraat 140
7311 MV Apeldoorn
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
apeldoorn@ggmd.nl
Maatschappelijke dienstverlening
Geestelijke gezondheidszorg
Trainingen & cursussen
Ambulante woonbegeleiding
Opvoedondersteuning

Sylviuslaan 5
9728 NS Groningen
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
groningen@ggmd.nl
Maatschappelijke dienstverlening
Geestelijke gezondheidszorg
Trainingen & cursussen
Ambulante woonbegeleiding
Opvoedondersteuning

Kanaalweg 93 C
3533 HH Utrecht
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
utrecht@ggmd.nl
Maatschappelijke dienstverlening
Geestelijke gezondheidszorg
Trainingen & cursussen
Ambulante woonbegeleiding
Opvoedondersteuning
Kanaalweg 93 C
3533 HH Utrecht
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
contact@ggmd.nl

De Run 4238a
5503 LL Veldhoven
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
veldhoven@ggmd.nl
Maatschappelijke dienstverlening
Geestelijke gezondheidszorg
Trainingen & cursussen
Ambulante woonbegeleiding
Opvoedondersteuning

Louis Braillelaan 80
2719 EK Zoetermeer
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
zoetermeer@ggmd.nl
Maatschappelijke dienstverlening
Geestelijke gezondheidszorg
Trainingen & cursussen
Ambulante woonbegeleiding
Opvoedondersteuning
5-meistraat 1
2712 VD Zoetermeer
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
contact@ggmd.nl

Bijlocaties

Spoordreef 20-38 (kantoor 1.20/1e etage/huisnr. 22)
1315 GP Almere
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
almere@ggmd.nl

Koninklijke Auris Groep
Voorstad 78
4461 KP Goes
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
goes@ggmd.nl

Graafseweg 105 (gebouw IPZO)
6512 BS Nijmegen
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
nijmegen@ggmd.nl

Michelangelostraat 46
3066 NM Rotterdam
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
rotterdam@ggmd.nl

(polikliniek voor kind & jeugd GGz)
Boxtelseweg 32
5261 NE Vught
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
vught@ggmd.nl
Industrieweg 9C (stichting Novalis)
5262 GJ Vught
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
vught@ggmd.nl
Hertoglaan 4B (gymzaal Hertog van Brabant)
5262 JH Vught
Telefoon: 088 - 43 21 700
WhatsApp: 06 - 10 908 60
Fax: 088 - 43 21 707
vught@ggmd.nl