Van 9 tot en met 11 april is GGMD aanwezig op het NVvP-Voorjaarscongres 2025 in Maastricht. Dit congres, met als thema “Psychiatrie voor iedereen?!”, draait om toegankelijkheid in de psychiatrische zorg. Hoe zorgen we ervoor dat niemand buiten de boot valt? GGMD levert hier een actieve bijdrage met een informatieve stand en een prikkelende workshop.
Workshop: Wie heeft er een beperking?
Dove en slechthorende mensen ervaren regelmatig obstakels in de zorg. Wie heeft er eigenlijk een beperking: zij, of de professional die niet met hen kan communiceren? Tijdens de workshop Wie heeft er een beperking?
Dove en slechthorende mensen of de arts/psychiater? zetten we deelnemers aan het denken over toegankelijkheid en inclusie in de psychiatrie.
De workshopleiders Carianne L’Abée, Odette Peerbooms, Rob Rieken en Caroline van den Berg laten zien hoe psychiaters hun praktijk beter kunnen afstemmen op dove en slechthorende cliënten.
Bezoek onze stand
Naast de workshop is GGMD ook te vinden op de informatiemarkt. Bezoekers kunnen hier kennismaken met onze expertise op het gebied van psychiatrie en ggz-begeleiding voor dove en slechthorende mensen. Kom langs voor informatie, een gesprek of praktische tips over inclusief werken.
Zien we je in Maastricht bij onze stand of bij de workshop? Inlezen kan alvast hier.
Onze vacatures zijn hier te vinden: werkenbijggmd.nl